AKTUALNOŚCI

Weekend dla Narzeczonych

AKTUALNOŚCI

 • 11 CZE
  Przegląd chórów
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 11 CZE
  Koncert organowy
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 03 MAJ
  Czuwanie dla małżonków i młodzieży

  18 maja 2024 chcemy przeżyć Wigilię Zesłania Ducha Świętego w parafii Wiele u braci z Towarzystwa Ducha Świętego. Z Łapiszewa wyruszymy busem o godz. 12:00. Powrót po północy. Koszt udziału w wydarzeniu to 100 zł. W programie: krótkie odwiedziny w sanktuarium we Wielu, adoracja, uwielbienie i prośba o wylanie Ducha Świętego, konferencje i warsztaty dla małżeństw, dla osób stanu wolnego i innych chętnych, praca w grupach tematycznych, świadectwo Mai i Krzysztofa Sowińskich, kolacja oraz Msza Święta i kolacja. Na spotkanie zapraszamy wszystkie chętne osoby pełnoletnie w tym szczególnie maturzystów, młodzież studiującą, pracującą oraz małżonków. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Kamila tel. 505258749. Prosimy o szybką decyzję, bo zamówiony bus ma tylko 25 miejsc.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 24 KWI
  Uroczystości bł. Marty wieckiej

  Serdecznie zapraszamy na centralne uroczystości ku czci bł. Marty Wieckiej dnia 11 maja 2024 z udziałem Księdza Biskupa. W programie: wymarsz pieszej pielgrzymki ze Skarszew (po 8:30), spotkanie w Szczodrowie (po 10:00), przywitanie pielgrzymów i koncert w Nowym Wiecu (11:45) i Msza święta polowa w pobliżu domu rodzinnego naszej błogosławionej (13:00). O godz. 8:00 z naszej parafii wyruszy autokar, który zawiezie wszystkich chętnych na uroczystości i po południu przywiezie ich ponownie do Starogardu Gdańskiego. Osoby, które nie mogą iść pieszo, pokonają całą drogę autokarem, a podczas wyjazdu zostanie dla nich zorganizowane zwiedzanie miejsc rodzinnych bł. Marty Wieckiej. Koszt 20zł/os.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 17 KWI
  Modlitwy o Ducha Świętego

  27 kwietnia 2024 zapraszamy na wieczorną Mszę świętą a po niej do wspólnej modlitwy o wylanie Ducha Świętego na młodzież szkół średnich, pracującą oraz studiującą, a także na wszystkich zaangażowanych w dzieła ewangelizacji w Kościele. Tego dnia modlić się będziemy też dla nas wszystkich o odnowienie w nas łask sakramentu bierzmowania.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 10 KWI
  Krąg biblijny

  Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego inspirowane życiem błogosławionej Marty Wieckiej.

  Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Starogard Gdański, Łapiszewo.

  13 kwietnia, 12 maja, 15 czerwca 2024 godz. 16:00

  CZYTAJ WIĘCEJ